Kaarinan lukioon valitut

Kaarinan lukioon valitut (17A, 17B ja 17C yleislinja, 17F Focus, 17M Musiikkiteatteri)
20 ei ole antanut nettijulkaisulupaa Opintopolussa. Kaikki valitut klo 8.00 lukion ovessa.

          Sukunimi Etunimet        Ryhmä/Luokka->Nimi
Aalto Aleksi Kevin Kristian 17A
Aaltonen Aurelia Katarina 17B
Aaltonen Maiju Martta Alina 17M
Andersson Lassi Oskari 17F
Aunio Laura Maria 17C
Bertram Sammeli Johannes 17F
Bowers Daniel Armas 17A
Carpelan Victor Gunnar Maximilian 17F
Erkkilä Viola Anja Olivia 17B
Eräpohja Roosa Maria Auroora 17C
Haarala Aino Iida Vilhelmiina 17F
Haarala Martta Olga Aleksandra 17F
Hakalax Julia Elisabeth 17B
Hedman Jussi Pekka Ossian 17C
Heiniö Sakari Aarre 17B
Henttula Eelis Olavi 17A
Hirvensalo Joel Frans 17F
Huunonen Nea Susanna 17B
Jaakkola Kasperi Jani Juhana 17C
Jokinen Juulia Enni Helena 17A
Jouini Sami 17B
Järvi Oskari Toivo Olavi 17C
Jääskö Janika Julia 17A
Kalliolevo Joonas Mikael 17B
Karapuu Rasmus Pekka Antero 17C
Karttunen Ella Linnea 17A
Kaukavuori Joonas Juho Aleksi 17B
Kauppi Topi Eppu Tapani 17C
Keränen Tuula Marjatta 17M
Khan Tazwar 17A
Kiimamaa Selma Cecilia 17F
Kiiski Luukas Ilmari 17B
Kinnala Akseli Eliel 17C
Kinnunen Rosa Jasmin 17A
Kivimäki Tiia-Maria Christina 17B
Koivisto Jaakko Pekka Pellervo 17C
Kontiokangas Nea Kaarina 17A
Korhonen Milla Karoliina 17B
Korsimo Juuso Antti Vihtori 17C
Kortelainen Javiera Giordana Scarlet 17M
Koskela Kirke Maria 17A
Koski Juho Eero Aleksander 17B
Kuokkanen Onni Johannes 17C
Kylén Kasper Fredrik Kristian 17A
Laiho Wiljam Samuel 17B
Lassila Lotta Anni Emilia 17F
Leino Auri Elvi 17F
Leivo Anni Eveliina 17F
Lindroos Vanamo Anni Elina 17M
Lindstedt Leevi Anselmi 17C
Lintula Nea Susanna Sofia 17A
Läykki Mira Marjatta 17B
Meyn Jaakko 17M
Mäkelä Tuomas Verner Aleksanteri 17C
Nera Selinä Satu Marketta 17F
Niemi Jere Juhani 17B
Nieminen Milla Aliisa 17C
Nikkola Jenni Aurora 17M
Nurminen Iona Aleksiina Johanna 17M
Ojala Emmi Birgitta 17F
Ollila Kaarle Kustaa 17F
Paju Aleksi Kalervo Juhanpoika 17B
Peltonen Laura Sofia 17F
Peravina Anna 17M
Pirtavaara Anita Wilhelmina 17M
Puranen Petteri Tapio 17A
Puurtinen Odin Armas-Olavi Toninpoika 17B
Päivike Jaakko Johannes 17C
Qvick Petteri Mikael 17A
Rankinen Noora Jessika 17B
Raunio Eveliina Silja Susanna 17C
Riikilä Aarne Alexander 17A
Roiha Eemeli Johannes 17B
Saarenpää Ira Maria Katariina 17C
Saarikko Riina Eveliina 17A
Saarni Lauri Jalmari 17B
Sahatciu Ermir 17A
Salonen Jeremias Väinö Reino 17B
Santa Janette Johanna 17C
Suikkari Aada Olivia 17F
Suominen Nea Maria 17F
Taskinen Jere Aleksi 17A
Thatsakunphanit Chutima 17F
Timonen Juho Otto Olavi 17B
Toikka Iina Elviira 17F
Toivanen Olli Juhani 17F
Tornberg Anttoni Mikael 17F
Tuominen Lassi Juhani 17C
Tyykilä Anna Kristiina 17M
Urpomäki Niilo Olavi 17A
Vainio Aada-Maria Katariina 17B
Vesterinen Vivian Johanna 17M
Virtanen Eino Antero 17M
Vähäsöyrinki Milla Maria 17A
Wahlsten Jasmin Karoliina 17C